Off Grid Sistemlerde İddialıyız!!!


EKEN ÇAĞ ENERJİ ailesi olara Off Grid sistemler iddialıyız.


Off Grid Solar Enerji Sistemleri Nedir?

Şebeke elektriğinin olmadığı, şebeke hattı için yüksek maliyet olacağı ve elektrik kesintilerinin sık yaşandığı alanlarda kullanılan alternatiflerden birisidir. Şebekeden bağımsız solar enerji olarak bilinen Off Grid inverter modeller, güneş enerjisinden faydalanmak için kullanılan yöntemlerdendir.

Off Grid sistemlerin çalışma prensibi; gün içesinde paneller yardımı ile güneşten gelen ışınlardan elektrik enerjisi elde etmektir. Bu işlem güneş ışınlarının yansımasının şiddeti ile aynı oranda olmaktadır. Yansıyan ışının gücü ne kadar yüksek olursa o kadar enerji elde edilecektir. Şebeke bağlantısına sahip olmaması tüm sene yeterli güç elde ettiği her an üretim yapmaya devam edecektir. Üretilen enerjiyi anında kullanmasından dolayı da fazla olabilecek enerji açığa çıktığında depolama şansı bulunmamaktadır.

Eken Çağ Enerji bu güne kadar bir çok off grid sistem tasarlamıştır Türkiye'nin ilk solar jeneratörünü üretmiştir.

Siz isteyin biz yapalım evinizde çalıştıracağınız ürünleri bizlere söyleyin ihtiyacınıza yönelik tasarımları biz sizin için yapalım tüketeceğiniz enerji kadarını karşılayalım yaşadığınız yerde rahat edin.


İLETİŞİM:

0506 805 34 89

1 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör