Güneş Enerji Sistemleri ile ilgili danışman , kurum için profesyonel bir ekip. ayrıca solar depolama alanında bir çok ürün üretme noktasında aktif olarak rol alıyoruz.

      Eken Çağ Enerji olarak fabrika ve ev çatılarına güneş enerjisi kurulumu; saha güneş enerji sistemi konstrüksiyon ve panel montaj, danışmanlık ve test gibi bütün hizmetleri sunuyoruz. Önceliğimiz çağın trendi olan güneş enerjisi sistemlerinde ülkemizdeki insanlara en iyi hizmeti ulaştırabilmek. Bunun için çalışıyor ve emek harcıyoruz.

       Dünya'daki bütün ülkelerin , yatırımcıların enerjide rotasını belirleyen güneş enerji sistemleri iyi danışmanlık iyi kurulum ve iyi bir ekiple dizayn edildiğinde iyi bir kazanç elde etme ile birlikte, uzun soluklu ve sağlam bir temele oturuyor. Bunun için bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden faydalanabilirsiniz. Solar birçok ürün üretiyoruz bunları online mağazamızdan ve üretim merkezimizi ziyaret ederek temin edebilirsiniz.

WhatsApp Image 2020-07-20 at 19.02.10 (2

Arge çalışmasını halen yürüttüğümüz ürettiğimiz ve daha iyisini üreteceğimiz bir çok yenilikçi projelerimizi satış ofisimizden ve üretim merkezimizden ziyaret edebilir her zaman bilgi alabilirsiniz.

a27d24_94dd395a6ccc47eb839e908ab44ee825~

Enerjinin günden güne değerlendiği bu günlerde saha ve çatı projelerimizdeki başarımızla gurur duymaktayız. Montaj ve ekipman tedariğiyle uygun fiyata herkesin teknolojiden faydalanmasını sağlamaya çalışıyoruz..

Arıcılar

Şirket olarak inovasyon ve müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuyoruz. Çözüm mühendisliğin temelidir. Ve tarım bu anlamda bizim önceliklerimizdendir. Uygun fiyatla kendi çözümlerimizle tarım ve arıcılıkla uğraşan herkesin uygun fiyata yanındayız.

Biz Kimiz?

2016 YILINDA DÜNYA DEVİ PANEL ÜRETİCİSİ HANWHA Q CELL FİRMASI SAHALARINDA BAŞLAYAN PROJE DENEYİMİMİZ BUGÜN İTİBARİYLE 150MW’a ULAŞMIŞTIR. 

Hizmetler

Güneş enerji sistemlerine ait montaj, kurulum ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. İster çatı ister saha güneş enerji sistemi projelerinizde profesyonel ve tecrübeli ekibimizden faydalanabilirsiniz.

ÇAĞIN TRENDİ ENERJİ
y3.PNG

EKEN ÇAĞ ENERJİNİN TAŞINABİLİR ENERJİSİYLE TANIŞIN

  •  Enerjinizi istediğiniz yerden üretin ve istediğiniz yerde kullanın.

  •  Çağın trendi olan enerjide en yeni çözümü kendinize hediye edin.

  •  Enerjiye para harcama derdine son verin enerjinizi kendiniz üretin.

WhatsApp Image 2021-06-30 at 12.37.02.jpeg

Enerjinizi yanınızdan hiç ayırmayın telefon şarjınızı ve genel aydınlatma ihtiyacınızı üretimi bize ait ürünlerle sağlayın..

İletişime Geçin

Ges konusunda uzman bir ekipten destek alın. Ges projelerinizde saha yada çatı farketmeksizin; testleriniz, bakım, onarım, danışmanlık hizmetlerimizden faydalanın.

Sıfırdan ges çatı projeleri yada saha projeleri için bizimle iletişime geçin

Uzmanlık Alanlarımız
a27d24_94dd395a6ccc47eb839e908ab44ee825~mv2.jpeg

Solar çatı ve saha işlerinizde profesyonel ekibimizden faydalanın. Bizimle iletişime geçerek ürün tedarik etme noktasında ve işçilik noktasında destek alabilirsiniz.


Gsm1  :  +90  506 805 34 89
Gsm2  :  +90  543 440 58 58


Mail      : ce@ekencag.com
Adres.    :  Ahmet Turan Gazi OSB Mah. 2. Kısım 5. Cadde 10. Sokak No :2 Sivas/Merkez, 58070 Merkez/Sivas
TÜRKİYE
  • Facebook
  • Instagram
© 2020 Eken Çağ Enerji | Tüm Hakları Saklıdır